Naxa


Cyklo prilba Naxa BX3 bielo-čierna - M (54-58)

Cyklo prilba Naxa BX3 bielo-čierna - M (54-58)

Cyklo prilba Naxa BX3 je športová prilba vhodná pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 25 ergonomicky tvarovaných vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a..Cyklo prilba Naxa BX2 bielo-čierna - L (58-62)

Cyklo prilba Naxa BX2 bielo-čierna - L (58-62)

Cyklo prilba Naxa BX2 je športová prilba vhodná pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach s moderným dizajnom. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 28 vetracích otvorov zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre..Cyklo prilba Naxa BX1 čierna - M (55-58)

Cyklo prilba Naxa BX1 čierna - M (55-58)

Cyklo prilba Naxa BX1 je športový model prilby vhodný pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 23 vetracích otvorov zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka..Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-červená - L (58-60)

Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-červená - L (58-60)

Cyklo prilba Naxa BX1 je športový model prilby vhodný pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 23 vetracích otvorov zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb